Granite Design 

+48 725 636 296 

 granitedesign@wp.pl

Marmur Lublin

Marmur to materiał ceniony za swoje właściwości od wielu wieków. Odporny na czynniki zewnętrzne stanowi idealne tworzywo, z którego powstają przedmioty funkcjonalne i eleganckie. Wykorzystywany jest w kamieniarstwie w produkcji różnego rodzaju obiektów użytkowych takich jak: schody, podłogi, balustrady, kominki czy parapety. Marmurowe wykończenie stanowi uniwersalne rozwiązanie dla każdego domu, w którym ceni się klasyczną formę dopasowaną do specyfiki wnętrza. Marmur nie musi kojarzyć się z nudą – dysponujemy rozmaitymi strukturami oraz szeroką gamą kolorystyczną, dlatego każdy klient znajdzie odpowiadający mu wzór. Wśród zalet marmuru wymienia się także jego luksusowy charakter – zdobił starożytne budynki, a obecnie jest utrzymującym się trendem i jednym z najpopularniejszych na świecie wzorów.

Jeśli interesuje Państwa wykorzystanie tworzywa, jakim jest marmur Lublin to miasto, na terenie którego działa nasza firma zajmująca się fachową obróbką kamieni – Granite Design. Zachęcamy do kontaktu, ponieważ zasięg naszych usług jest dużo szerszy – realizujemy zlecenia na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego i okolic.

Marmur z uwagi na właściwości fizyczne i cechy dekoracyjne należą do najszlachetniejszych materiałów zdobniczych w architekturze.

Ich urok, niezwykłe bogactwo kolorów i użylenia sprawiają, że jest to materiał od wieków stosowany we wszystkich prestiżowych i luksusowych obiektach.

Wnętrza do których realizacji użyto marmuru są indywidualne, wytworne i ponadczasowe.

Stosowany jest na blaty łazienkowe, parapety, schody wewnętrzne, kominki, elementy dekoracyjne, podłogi.

 

 

 

 Galeria w budowie