Kominki Lublin

Salon z pięknym kominkiem sprawia, że jest to miejsce rodzinnych spotkań w długie wieczory. Kominek to ciepło i styl.

Zadbamy aby Państwa kominek był pięknym i stylowym połączeniem aranżacji całego wnętrza a dodatkowo pełnił funkcję dekoracyjną. Do wykończenia kominka używamy: granit, marmur, aglomarmur, konglomerat, piasowiec, kwarcyt, onyx, łupek, łupanka kamienna, kamień elewacyjny, piasowiec, elementy z piaskowca.

Praca nad kominkeim zaczyna się od wstępnego kosztorysu według projektu Klienta lub naszego. Następnie powstaje podstawa pod wkład. Obudowa kładu z kamienia. Izolacja ścian, montaż stelarza pod zabudowę górną. Końcowym etapem jest pierwszy test nowego kominka.

Kominki nowoczesne, w zabudowie prostej, kominki narożne Lublin

Ofertę naszych kominków, w zależności od konkretnego designu oraz uwarunkowań przestrzeni, w obrębie której mają być montowane, można podzielić na osobne grupy. Każda z nich została przez nas pokrótce opisana poniżej, aby ułatwić Państwu wybranie odpowiedniego rozwiązania dla wybranego wnętrza.

 

Kominki nowoczesne

Oferta proponowanych przez nas kominków nowoczesnych obejmuje pomysłowo zaprojektowane konstrukcje, które odznaczają się niezwykle innowacyjnym designem. Prócz nowoczesnego wyglądu wyróżniają się one również mniejszą powierzchnią zabudowy niż w przypadku wariantów klasycznych, co stanowi spore ułatwienie dla miłośników kominków, dysponujących salonami w małym rozmiarze. Ponadto wśród asortymentu dostępnego w ramach tego typu kominków odnaleźć można wzory posiadające palenisko przeszklone z trzech stron lub bazujące na niesymetrycznym kształcie, który swoją budową jeszcze bardziej podkreśli świeży i oryginalny styl danego wnętrza.

Nasze nowoczesne kominki pozwalają stworzyć wyjątkowe i doskonale spójne stylistyczne kompozycje, czyniąc nasz salon miejscem zupełnie niepowtarzalnym. Być może właśnie dlatego, w temacie takim jak kominki nowoczesne Lublin staje się miejscem zamieszkałym przez coraz większą ilości zwolenników takich rozwiązań.

Kominki narożne

Jeśli chodzi o technologie oraz materiały zastosowane w przypadku kominków narożnych, bazujemy na tych samych rozwiązaniach, które stosujemy również w ramach pozostałych produktów z tej kategorii. Różnica objawia się jednak w możliwości zamontowania ich w obrębie kątów pomieszczeń, co w niektórych obiektach pozwala znacząco poprawić organizację całego wnętrza. Ponadto narożnikowy typ zabudowy paleniska umożliwia także łatwiejsze oddzielenie przestrzeni wypoczynkowej od pozostałych części domu, dzięki czemu przy niewielkim nakładzie pracy można uzyskać przytulny, rodzinny zakątek.

Kominki proste

Domowe paleniska tego typu zostały zaprojektowane w stylu tradycyjnym, zakładającym prostotę formy, bez designerskich i nowoczesnych dodatków. Zwykle posiadają one przeszklenie umożliwiające oglądanie płomienia wyłącznie od frontu, jednak od reguły tej zdarzają się oczywiście wyjątki. Jeśli chodzi o tego rodzaju kominki Lublin jest miastem, którego mieszkańcy wybierają je najchętniej, z uwagi właśnie na klasyczny - a co za tym idzie również dość uniwersalny - styl. Do ich wytwarzania wykorzystujemy materiały, które cechują się wysoką elegancją oraz dużą trwałością. Ponadto dzięki zastosowaniu sprawdzonych i niezwykle efektywnych systemów, są one również bardzo bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Asortyment z tej grupy produktowej polecamy wszystkim miłośnikom ciepłej i klasycznie rodzinnej atmosfery pośród czterech ścian domu.