Schody Lublin

Schody to wizytówka naszego domu. Schody zewnętrzne jak i wewnętrzne często pełnią dodatkową rolę dekoracyjną i nadają odpowiedniego charakteru i klimatu w naszym domu.

 

Schody wewnętrzne

Schody zewnętrzne

Schody marmurowe

Jeśli chodzi o schody marmurowe Lublin jest miastem, gdzie wielu właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się właśnie na to rozwiązanie. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele, jednak do - naszym zdaniem głównych - zalet stosowania marmurowych elementów wykończenia wnętrz zaliczyć należy przede wszystkim ich ciepłą barwę, która nadaje pomieszczeniom przytulny charakter.

Kolejnym z powodów dużej popularności schodów marmurowych jest z pewnością również powszechnie funkcjonujące kojarzenie ich z elegancją. Marmur stanowi jeden z najpopularniejszych tworzyw rzeźbiarskich oraz materiałów wykorzystywanych do układania rozmaitych posadzek w luksusowych hotelach, prestiżowych bankach, czy też w obrębie pałaców.

Ponadto schody marmurowe są także wyjątkowo łatwe w utrzymaniu w czystości, ze względu na swoją niezwykle gładką i naturalnie błyszczącą powierzchnię.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią naszych wzorów, celem osobistego przekonania się o walorach marmurowej zabudowy schodów.

Schody granitowe

Schody granitowe cechuje niezwykła trwałość, solidność i odporność na wiele czynników zewnętrznych. Dzięki granitowi, który jest bardzo wytrzymałym materiałem, nie trzeba obawiać się mrozu, ścierania czy uszkodzeń mechanicznych. Schody granitowe dobrze sprawdzą się zarówno w przestrzeniach otwartych, jak i we wnętrzach. Są funkcjonalne i dobrze dopasowują się do pomieszczenia, niezależnie od jego aranżacji. Bogata kolorystyka schodów granitowych znajdujących się w naszej ofercie pozwala dowolnie modyfikować projekt, w zależności od upodobań klienta. Warto także skontaktować się z naszym zespołem, który pomoże dokonać właściwego wyboru. Jeśli poszukują Państwo firmy, która wie, jak profesjonalnie należy wykonać i zamontować schody granitowe Lublin jest miastem, który ma wiele do zaoferowania.

Wykonujemy schody wraz z montażem. Zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Używamy następujących materiałów do wykonania schodów: granit, marmur, aglomarmur, konglomerat, piaskowiec, kwarcyt, onyx.

Usługa montażu schodów z kamienia polega na odpowiednim przygotowaniu powierzchni roboczej, wyrównaniu, ewentualnym skuciu starych schodów, wyrównaniu ubytków, nałożeniem hydroizolacji, gruntowanie i klejenie elementów kamiennych. Następnie po zamontowaniu elementów fugujemy i impregnujemy zabezpieczając kamień przed chłonięciem wilgoci i przebarwień.

Na życzenie Klienta wykonujemy: paski antypoślizgowe, listwy antypoślizgowe, piaskowanie antypoślizgów, groszkowanie, płomieniowanie. Nacinamy kamień pod okapnik, pod listwy LED i inne.

 

Zobacz galerię - realizacje schody - kliknij >>>>